KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 7596047
*
nr 759 6047
Etsningar
8 st, Disney, 7x7
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 maj 2012
kl 19:34:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/5 19:37:13
1
1.200 kr
20/5 14:51:12
2
1.200 kr
20/5 14:52:07
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: disney disneyfigur disneyfigurer disneymotiv etsningar grafik
-
8009 Etsning
Einar Norelius (1900-1985), Sverige. "Snäcka". Sig..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:07
-
8084 Etsning
Mona Johansson. Stilleben. Signerad, numrerad 167/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:58
-
8223 Gravyrer
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerad, Marina, 18..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:58
*
Etsningar
nr 759 6047
Etsningar
8 st, Disney, 7x7
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 maj 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/5 19:37:13 | 1 | 1.200 kr |
20/5 14:51:12 | 2 | 1.200 kr |
20/5 14:52:07 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: disney disneyfigur disneyfigurer disneymotiv etsningar grafik
-
8009 Etsning
Einar Norelius (1900-1985), Sverige. "Snäcka". Sig..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:07 -
8084 Etsning
Mona Johansson. Stilleben. Signerad, numrerad 167/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:58 -
8223 Gravyrer
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerad, Marina, 18..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:58